Novinky
Nabídka dárkových poukazů

  Možnost nákupu dárkových poukazů  za cenu jedné hodiny (400 Kč) Obdarovaný si zvolí, jaký druh masáže bude chtít vyzkoušet.  

více

Reference

Úvod Reference

Vždy mám radost, když se dílo podaří a klientovi se uleví.


Vše jsem nejprve zažila na vlastním těle, kdy mě některé obtíže "držely" i roky a tak jsem měla spoustu času v hledání pomoci. Největší pomocnou rukou mi byla lektorka  Ing.Dana Švestková Ph.D., kdy mi pomohla například od nataženého zadního stehenního svalu z úrazu v 10-ti letech, nebo bolavých zad po těhotenství, aktuální bolesti hlavy, mravenčení prstů trvající téměř 6 let atd.


Jindy mi pomohly různé rady lektorů na kurzech, nebo kolegů z kurzu. Například povzbuzení slinivky a sleziny čajem z borůvkového listí, posílení ledvin houbou Coryceps atp.

Ráda tyto zkušenosti sbírám a také předávám.


Potěší mě, pokud budu moci přidat i zkušenost svých klientů z jejich úst.Zatím tu mám pár svých poznatků, pro představu toho, s čím se setkávám

  • Přišla za mnou cca 30 letá žena, že jí bolí koleno. Nenašli jsme žádné konkrétní místo, ani náznak toho, že by byl opotřebovaný kloub. Tak jsem jako východisko zvolila aplikaci tělových svící. Zapálili jsme svíci a celou ji nechali na koleni, aby vytáhla možné neduhy. (tělová svíce má totiž "vytahovat" psychické nánosy¨. Po aplikaci prohlásila: zatím dobrý. A to jsem od ní slyšela i po měsíci, když jsem se jí ptala. Tak se to asi povedlo. 


  • Další příběh se oděhrává u téměř stejně staré ženy, která opakovaně trpěla bolestí na hrudi. Stále dokola ztuhlé svaly, které se nedařilo mechanicky uvolnit. A po povídání a rozebrání toho, co ji tíží, jsme nahlédli do nitra její psychiky. Měla dojem, že jí tam v plicích něco sedí. Pomocí řízené meditace jsme se do plic vydali, vyčistili potřebné a zatím má klid. Někdy vlídné a trefné slovo je více, než dotek.