Novinky
Nabídka dárkových poukazů

  Možnost nákupu dárkových poukazů  za cenu jedné hodiny (400 Kč) Obdarovaný si zvolí, jaký druh masáže bude chtít vyzkoušet.  

více

Reference

Úvod Reference

Vždy mám radost, když se dílo podaří a klientovi se uleví.


Vše jsem nejprve zažila na vlastním těle, kdy mě některé obtíže "držely" i roky a tak jsem měla spoustu času v hledání pomoci. Největší pomocnou rukou mi byla lektorka  Ing.Dana Švestková Ph.D., kdy mi pomohla například od nataženého zadního stehenního svalu z úrazu v 10-ti letech, nebo bolavých zad po těhotenství, aktuální bolesti hlavy, mravenčení prstů trvající téměř 6 let atd.


Jindy mi pomohly různé rady lektorů na kurzech, nebo kolegů z kurzu. Například povzbuzení slinivky a sleziny čajem z borůvkového listí, posílení ledvin houbou Coryceps atp.

Ráda tyto zkušenosti sbírám a také předávám.


Potěší mě, pokud budu moci přidat i zkušenost svých klientů z jejich úst.Zatím tu mám pár svých poznatků, pro představu toho, s čím se setkávám


  • Zajímavým zjištěním a poté i zkušeností pro mě byly kolena paní v letech. Od lékařů měla jasnou diagnózu: Artróza= opotřebené klouby bolí a s vaší váhou se nedivte...  Vyzkoušely jsme Bowenovu techniku, "odlepily" jsme kůži od svalu a naše paní šla bezbolestně domů a známým ukazovala, jak cvičí dřepy a běhá za vnučnkou. Teď má novou starost, učí se chodit bez kulhání. Zatím stav drží, jsou to už 3 měíce... 

  • Teď z jiného šuplíku. Čerstvá důchodkyně měla očekávání, že jí pomohu s cukrovnkou. Její hodnoty i přes podávání inzulínu a přísné dodržován diet a návyků spojených s pohybem se nijak nelepšíly. Před lékaři vypadala jako "lajdák", se svojí neustále zvýšenou hodnotou. Nevzdávala se a po "probrnkání" celého těla mi po týdnu hlásí: já to nechápu, nic jsem nezměnila a je to výrazně lepší! Ještě jsme pro jistotu nasadily čaj z Borůvkového listí vždy před snídaní a život je veselejší, když máte cíl.


  • Manuálně pracující můž, ve věku okolo 55 let mě navštívil s tím, že jeho ruce jsou jako "dřevěné" Levá lepší, ale i tak ho to v noci nenechá spát a jeho spící část se smrskla na pouhou hodinu. Celý den je pak unavený a ruce jsou nepříjemně "nepoužitelné". Ze všech možných lékařských posudků má diagnózu o nálezech na páteři, na míše a to bude jistě ono. Ani celoživotní fyzická práce mu ke stavu nepřilepšíla. Naštěstí jsme opět nasadili Bowenovu techniku a při důkladném hledání toho správného místa, jsme přibližně po 7 návštěvě docílili toho, že v noci spí 5 hodin. Z rukou mu už tak nepadají předměty a necitlivost od ramen po prsty se přemístila na pravé ruce pod loket, na levé zůstalo přibližně 5 procent. Na to, že lékaři mu nedávali neději, to beru za úspěch.

  • Přišla za mnou cca 30 letá žena, že ji bolí koleno. Nenašli jsme žádné konkrétní místo, ani náznak toho, že by byl opotřebovaný kloub. Tak jsem jako východisko zvolila aplikaci tělových svící. Zapálili jsme svíci a celou ji nechali na koleni, aby vytáhla možné neduhy. (tělová svíce má totiž "vytahovat" psychické nánosy¨. Po aplikaci prohlásila: zatím dobrý. A to jsem od ní slyšela i po měsíci, když jsem se jí ptala. Tak se to asi povedlo. 


  • Další příběh se odehrává u téměř stejně staré ženy, která opakovaně trpěla bolestí na hrudi. Stále dokola ztuhlé svaly, které se nedařilo mechanicky uvolnit. A po povídání a rozebrání toho, co ji tíží, jsme nahlédli do nitra její psychiky. Měla dojem, že jí tam v plicích něco sedí. Pomocí řízené meditace jsme se do plic vydaly, vyčistily potřebné a zatím má klid (už jsou to dobře 2 měsíce). Někdy vlídné a trefné slovo je více, než dotek.